ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
509 062 250
[email protected]
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Siedziba
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

OFERTY PRACY

Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Czuby” w Lublinie poszukuje kandydata na stanowisko:

 KONSERWATOR – HYDRAULIK

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych,

  • Konserwacja instalacji grzewczych i urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych znajdujących się w budynkach i na terenie osiedla,

  • Usuwanie awarii występujących na terenie osiedla.

NASZE WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracach związanych z konserwacją oraz zapewnieniem ciągłości funkcjonowania urządzeń, węzłów, a także instalacji sieci cieplnych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych,

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność i rzetelność.

  • Mile widziane:
    * Czynne prawo jazdy kat. B,
    * Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub średnie techniczne),

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Prywatne ubezpieczenie grupowe,

  • Świadczenia socjalne,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o osobiste doręczenie lub przysłanie CV oraz listu motywacyjnego
wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „SM Czuby” w Lublinie
Ul. Watykańska 6, 20-538 Lublin

tel. 81 464-17-00 / 509 062 250
mail:

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top